درباره ما

«من» با سرعت باد، به تمیزی آب

خشکشویی «من» 

خدمت به شما افتخار ماست

خشکشویی من در سال 1392 توسط گروه خدماتی من با توکل به ایزد منان و با هدف خدمت به شما افتتاح شد، پس از گذشت یکسال شعبه 2 خود را افتتاح کرد تا بتواند کیفیتی که لایق شماست را به عرضه نماید . 

در سال 1395 و در مسیر ارائه خدمات برتر اقدام به راه اندازی سیستم های مکانیزه ( اولین خشکشویی با امکانات سفارش آنلاین در استان البرز ) که با استفاده از نیروهای مجرب و پیشرفته ترین دستگاهها انجام پذیر بود، نمود. 

در ادامه و با پایدار شدن سیستم های کیفی داخلی، اقدام به اخذ گواهینامه های کیفی به عنوان خشکشویی مورد تایید برندهای معتبری که در ذیل به مهمترین آنها اشاره خواهد شد دست یافت.  

گروه هاکوپیان 

پیرکاردین 

پیسرو 

بروگل 

از جمله مهمترین برندهایی که گروه خشکشویی من افتخار ارائه خدمت به آنها را دارد می توان به شرکت محترم و بزرگ هاکوپیان، پیرکاردین، پیسرو و ... اشاره نمود. 

ارزش هایى که  خشکشویی «من» به آنها اعتقاد دارد و سرلوحه عملکرد خود قرارداده است:
كرامت انسانى (پندار نیک)
صداقت در کار (کردار نیک)
مشتري مدارى ( گفتار نیک )  

در آغاز سال 98 و با توجه به افزایش روز افزون هزینه های زندگی، برآن شدیم تا با کاهش هزینه های داخلی خود که بیشتر در حوزه اجاره فضای خشکشویی بود، بتوانیم نه تنها هزینهای ارائه خدمات خود را افزایش نداده بلکه با کاهش آنها سهمی هرچند کوچک در کاهش هزینه های زندگی همشهریان خود داشته باشیم، بدین منظور با توجه هرچه بیشتر به ارائه خدمات آنلاین مانند راه اندازی وب سایت هوشمند و (اولین خشکشویی مجهز به سیستم سفارش آنلاین در شهر بزرگ کرج)و استفاده از ناوگان خود، اقدام به تجمیع کلیه شعب در فضای اختصاصی و بزرگ مجموعه گروه خدماتی من نمودیم.


گالری تصاویر

با عضویت در «من» 10.000 تومان اعتبار جایزه بگیرید